BREAD&CHEESE witte wijn

Het past bij momenten waar de tijd niet voorbij lijkt te gaan, waar vrienden met wijnflessen arriveren en hun plaats innemen onder toasts en levendige en leuke gesprekken, vergezeld van de smaak van druiven.

Regio: Tejo
Druivensoorten: 50% Fernão Pires + 25% Arinto + 25% Viosinho

7,80 € 6,90 €
Em stock

Videos


    

Volume: 12,5%
Bodem: Schistose
Kleur: Citroengeel
Bouquet: Fruitig en bloemig
Technische notities: Wijn met een hoge aromatische intensiteit waar de florale en fruitige tonen overheersen. In de mond hebben we een vrij fruitige wijn met een goede zuurgraad en unctuositeit. Perfect om te combineren met een goed moment van tapas, bij voorkeur met kazen.
Temperatuur: 10-12 ºC
Inhoud: 75 cl

Wine Architect

Wie drinkt het | Jij, met je vrienden
Temperatuur | Mild
Uur | Sommige dingen in het leven hoeven niet gepland te worden.
Smaak | Aangenaam
Gaat goed samen met... Lachen
Het past bij momenten waar de tijd niet voorbij lijkt te gaan, waar vrienden arriveren en hun plaats innemen onder het toasten en levendige en leuke gesprekken, vergezeld van de smaak van druiven.

Mais informação
Upc Ean01010300305
Escreva a sua própria avaliação
Está a avaliar:BREAD&CHEESE witte wijn

 DEAN TUDOR

Bread&Cheese wit - 90pts | De gerenommeerde Canadese sommelier Dean Tudor heeft onze wijnen geproefd en geëvalueerd. Dean Tudor deelde zijn mening over het concept van Wine With Spirit: "Het is een geweldig concept, om wat van het gissen over wijnen en spijs-matching weg te nemen voor onzekere beginnende consumenten en millennials" zei Dean Tudor, "Er zijn verhalen te lezen op elk etiket".

 

NATALIE MACLEAN

Bread&Cheese wit - 88pts | De gerenommeerde Canadese wijnschrijfster Natalie MacLean, die werd uitgeroepen tot 'World's Best Drinks Writer' bij de World Food Media Awards in Australië, heeft onze wijnen getest en geëvalueerd.

Encontrámos outros produtos que podem ser do seu interesse!